• Свеж
7V16 AC Компресор За Автомобил Пежо 206 306 406 806 607 807 За Автомобил Citroen C5 C8 1993-2004 9645306580 9626902180 6453CL

7V16 AC Компресор За Автомобил Пежо 206 306 406 806 607 807 За Автомобил Citroen C5 C8 1993-2004 9645306580 9626902180

Оценка на посетителот:
DEN 6000.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет 7 V16 AC Компресор За Автомобил Пежо 206 306 406 806 607 807 За Автомобил Citroen C5 C8 1993-2004 9645306580 9626902180 6453 CL
FUCTION : АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
ПРИЛОГ : Добро
КВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТ
АКЦИИ : ВО ПАРК
ДЕЛ БРОЈ :
9645306580 6453 CL 9626902180
6453 JF 1237 1211 F 1211
КОМПРЕСОР ТИП : 7 V16 Автомобил A/C Компресор
ГОДИНА : 1993-2004
МАКАРА ДИЈАМЕТАР : 119 MM
НАПОН : 12 V
ЖЛЕБОВИ : 6 PK
ПРИМЕНА :
За автомобил ПЕЖО 306 Hatchback (7 A, 7 C, N3, N5) 1993 - 2001 година
За автомобил ПЕЖО 306 Салон (7 B, N3, N5) 1993 - 2001 година
За автомобил ПЕЖО 206 Hatchback (2 A/C) 1998-
За автомобил ПЕЖО 406 Салон (8 B) 1995 - 2004 година
За автомобил ПЕЖО 406 Имот (8 E/F) 1996 - 2004 година
За автомобил ПЕЖО 406 Купе (8 C) 1997 - 2004 година
За автомобил PEUGEOT 806 (221) 1994 - 2002 година
За автомобил ПЕЖО 607 Салон (9 D, 9 U) 2000-
За автомобил PEUGEOT 807 (E) 2002-
За автомобил CITROEN SYNERGIE (22, U6) 1994 - 2002 година
За автомобил CITROEN ИСПРАЌАЊЕ (U6 U) 1994-
За автомобил CITROEN ИСПРАЌАЊЕ Ван (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1994-
За автомобил CITROEN C5 (DC_) 2001 - 2004 година
За автомобил CITROEN C5 Имот (DE_) 2001 - 2004 година
За автомобил CITROEN C8 (EA_, EB_) 2002-
Одвоиле од КОПНОТО,КИНА
СЛИКИ :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена. Кредитна Картичка T/T (Банкарски) Money Bookers Дебитна Картичка
4.Руските специјални линија -Тоа е најекономичен начин да се руски.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.
Плаќање термини како подолу.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
25inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
G. ЅИД
Објектот Ширина:
26inch
Година:
1993-2004
Специјални Функции:
АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
Објектот Должина:
28inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
8kg
fuction:
автомобил авто ac компресор
Примена:
За Автомобил 306 206 406 806 607 807 C5 C8
Компресор Тип:
SD7V16 Автомобил AC Компресор
макара дијаметар:
119mm
Жлебови:
6PK
Дел Број:
9645306580/6453CL/9626902180/6453JF/1237/1211F/1211
Година:
1993-2004
Пакет:
СТАНДАРДЕН ХАРД ХАРТИЈА ПАКЕТ
ОДГОВАРА ЗА:
АВТОМОБИЛ A/C КОМПРЕСОР
испорака:
брза испорака

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.