• Свеж
DIY Тешко Пластични Насликани Случај Покритие За Nokia Lumia 520 N520 Сликарство убави цвеќиња за Заштита на Случаи за nokia 525 520

DIY Тешко Пластични Насликани Случај Покритие За Nokia Lumia 520 N520 Сликарство убави цвеќиња за Заштита на

Оценка на посетителот:
DEN 95.04
DEN 73.00 -23 %

Стока
Во продавницата


Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.
DIY Тешко Пластични Насликани Случај Покритие За Nokia Lumia 520 N520 Сликарство убави цвеќиња за Заштита на Случаи за nokia 525 520
Слика детали :
пакет слика :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата . Телефонски број ќе биде прифатена. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот .Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија .

Карактеристики на производот

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За Nokia lumia 520 N520

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.