• Свеж
Centechia Нови RJ45 Етернет Кабел 20 МИЛИОНИ за Cat5e Cat5 Интернет Мрежата Rj 45 Lan Кабел Печ Кабелот Компјутер Конектор

Centechia Нови RJ45 Етернет Кабел 20 МИЛИОНИ за Cat5e Cat5 Интернет Мрежата Rj 45 Lan Кабел Печ Кабелот Компјутер

Оценка на посетителот:
DEN 508.32
DEN 427.00 -16 %

Стока
Во продавницата

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачката. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Ви благодариме за вашето разбирање.
Долг животен век , високи анти-мешање способност
Конвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.6 ft)
Производот глава : чист бакар позлатени чипови
На надворешниот поклопец материјал : ПВЦ
Жица структура : 8-core технологијата
Примена : Погоден за компјутер или други безжична мрежна опрема 's мрежна конекција
Спецификации :
Со користење на 8-core бакарна жица технологија
ПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.
Супер компатибилни ,може да се користи за мрежна конекција помеѓу компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital set-top кутии, телевизии со мрежен интерфејс, и безжична мрежна опрема.

Карактеристики на производот

Должина на кабел:
20м
боја:
Сина, Црна, Сива, Жолта
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Мрежа Patch Кабел
Бренд Име:
centechia
Производи Статус:
Акции
Тип:
скокач
Функција 1:
мрежен кабел
Карактеристика 2:
lan кабел
Функција 3:
cat5 кабел
Карактеристика 4:
cat5 етернет кабел
Карактеристика 5:
rj45 етернет кабел
Функција 6:
rj45 lan кабел
Карактеристика 7:
кат 5 етернет кабел
Функција 8:
етернет кабел
име на производ :
етернет кабел

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.