• Свеж
Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Природата Цвеќе Градина Девојка Дијамант Везови Плоштадот/Круг Дијамант Мозаикот На Слики

Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Природата Цвеќе Градина Девојка Дијамант Везови Плоштадот/Круг Дијамант

Оценка на посетителот:
DEN 332.64
DEN 213.00 -36 %

Стока
Во продавницата

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL.
Некои Други Услуга
1.
Времето Табела на нашата Работа на време.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .

Карактеристики на производот

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 25x30cm, Round Drill 25x30cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 50x40cm, Round Drill 50x40cm, Square Drill 60x40cm, Round Drill 60x40cm, Square Drill 60x45cm, Round Drill 60x45cm, Square Drill 60x50cm, Round Drill 60x50cm, Square Drill 70x50cm, Round Drill 70x50cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 70x55cm, Round Drill 70x55cm, Square Drill 80x60cm, Round Drill 80x60cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 90x70cm, Round Drill 90x70cm, Square Drill 120x80, Round Drill 120x80, Square Drill 100x140, Round Drill 100x140
Бренд Име:
KAMY YI
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.