• Свеж
Weimostar Спуст Велосипедизам Шорцеви за Мажи Гел Поместена Shockproof Тим Трки MTB Велосипед Шорцеви Дише Возење Велосипед Шорцеви бермуди

Weimostar Спуст Велосипедизам Шорцеви за Мажи Гел Поместена Shockproof Тим Трки MTB Велосипед Шорцеви Дише Возење

Оценка на посетителот:
DEN 1007.04
DEN 614.00 -39 %

Стока
Во продавницата

Ве молиме имајте во предвид дека ова се рачни мерења. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед Шорцеви
Големината На Табелата За Мажи Шорцеви
Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Еластична Корселе
Нежни Се Вклопуваат ,Нула Смисла На Воздржаност
Квалитетот Шевови
Полно Рамно-заклучување Крои За Носат-отпорни, Велосипедизам Шорцеви, Намали Триењето
ТКАЕНИНАТА НА ПАНТАЛОНИ
Lycra Дизајн ,Спречување На Дислокација,Hign Еластична Ткаенина ,Одговараат На Кожата Не Е Тесна
ГЕЛ ПОДЛОГА
4 D Coolmax Гел Подлога Брзо-Сува Функција И Да Се Чувствувате Поудобно
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Ткаенина Тип:
Џерси
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Велосипедизам Шорцеви
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
weimostar

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.