• Свеж
1350Pcs/Многу Дијаметар 3cm A4 Матирано Kraft Хартија 54Pcs/Лист Само Лепило Круг Labels Печатење на Хартија за Индустрија Снабдување

1350Pcs/Многу Дијаметар 3cm A4 Матирано Kraft Хартија 54Pcs/Лист Само Лепило Круг Labels Печатење на Хартија

Оценка на посетителот:
DEN 672.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. Се враќа : 1.
1350 Pcs/Многу Дијаметар 3cm A4 Матирано Kraft Хартија 54 Pcs/Лист Само Лепило Круг Labels Печатење на Хартија за Индустрија Снабдување
Дијаметар : 3cm (1. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Превозот : 1. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.2")
Материјал : Матирано Kraft Хартија
Боја : Кафена
Функција : 54 парчиња/лист, Сјајни
Употреба : Печатење на хартија за ласерски печатач
Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме!
10800 Pieces Забрзана Испорака
Попуст : 1. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Дијаметар 3cm
Бренд Име:
WACCOMT Пакет
Материјал:
Картон

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.