• Свеж
Восок Памук Конец Канапи, Црвена, 1mm; за 100yard/ролна

Восок Памук Конец Канапи, Црвена, 1mm; за 100yard/ролна

Оценка на посетителот:
DEN 258.72
DEN 181.00 -30 %

Стока
Во продавницата


Восок Памук Конец Канапи, Црвена
Големина : околу 1mm дебел, за 100yard/ролна.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
YC-R003-1.0 mm-162
Објектот Тежина:
71g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Ткаенини
Накит Наоди Тип:
Кабли
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Црвена
жица големина:
1mm
единица:
1Roll
Материјал:
восок памук кабелот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.