• Свеж
Mayitr 1pc 1.8 m Аудио-видео Кабел 6ft 3RCA Аудио Видео AV Кабел ЗА Microsoft XBOX КЛАСИЧЕН 1

Mayitr 1pc 1.8 m Аудио-видео Кабел 6ft 3RCA Аудио Видео AV Кабел ЗА Microsoft XBOX КЛАСИЧЕН 1

Оценка на посетителот:
DEN 202.56
DEN 162.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Пакет се вклучени:
1 X AV Кабел За XBOX Класичен 1
Забелешка:
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
VG0006106
Спецификација:
Бренд нови
Тип : аудио-видео кабел
Должина : околу 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.8 m
Примена : за Xbox 1
Овој оригинален класичен AV Кабел има три порти со приклучување на стандардни-definition ТЕЛЕВИЗОР или монитор.
На другиот крај на кабелот има аудио-визуелни (AV) конектор дека ќе се поврзете на конзола.
Силна анти-притискање перформанси и брз сигнал на пренос.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на производот

Должина:
1.8m
Пол:
Машко-Машки
Бренд Име:
Mayitr
Надворешниот Дијаметар:
/
Функција:
Никој
Пакување:
Polybag
Конектор Б:
РКА
Пакет:
No
Број На Модел На:
av кабел
оклопна:
Не-Заштитени
Конектор A:
РКА
Тип:
AV Кабли
Примена:
за Xbox 1

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.