• Свеж
DL 5109 книги A4 socialservices десната страница 100 анти-статички вметнете папка папка

DL 5109 книги A4 socialservices десната страница 100 анти-статички вметнете папка папка

Оценка на посетителот:
DEN 264.00

Стока
Во продавницата


100% Сосема Нов. Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × хартија датотека Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса ?Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ?Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. ?Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија

Карактеристики на производот

Тип:
Канцелариски Носители
Бренд Име:
UHOO

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.