• Свеж
Гас се Држиме Надградба Прошири М3, Големина За JR Futaba DX6i DX8 Спектар Предавателот Сина

Гас се Држиме Надградба Прошири М3, Големина За JR Futaba DX6i DX8 Спектар Предавателот Сина

Оценка на посетителот:
DEN 201.60
DEN 181.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Услуга :
1.Ако објектот е неисправен или оштетен ,ве молиме контактирајте со нас веднаш.Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Shippment :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добиено вашето плаќање.
Гас се Држиме Надградба Прошири М3, Големина За JR Futaba DX6i DX8 Спектар Предавателот Сина
Изработен од алуминиумска Легура(ROHS) од страна на CNC
Должина На Продолжена
Боја : Сина
Пакет :
1 сет алуминиум Предавателот Гас Стап
Плаќање :
1.Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
2.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги ,што ќе биде голем поттик за нас!
3.Ако вратени предмети, појави, Мора да бидат во нивната оригинална состојба( пакување) и мора да биде обезбедување на нас со превозот следење на број!
Повратни информации :
1.Искрено се надевам дека ќе имаме повеќе шанси да ви послужи!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Карактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
hobbypower
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
М3 Големина
Четири тркала Атрибути:
род
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
род
Надградба На Делови/Додатоци:
род

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.