• Свеж
Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите Црна, Сина, Црвена Топла Продажба

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

Оценка на посетителот:
DEN 75.36
DEN 57.00 -24 %

Стока
Во продавницата


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите Црна, Сина, Црвена Топла Продажба
Материјал : квалификувани удобно материјал Карактеристики : заштита од сонце, прашина, вештачки три-димензионални сечење Пол : машки и женски применуваат Соодветни за надворешна јава, спортување и фитнес, пешачење и други Спецификации : Боја : Црна, Сина, Црвена Големина : 28*24 CM Пакет includel : 1 * Велосипедизам Лицето Маска Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
циклус зона

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.