• Свеж
Топ 1pc НИ Plug AC напон 220V-240V 30W Електрични Лемење Железо Заварување Алатка

Топ 1pc НИ Plug AC напон 220V-240V 30W Електрични Лемење Железо Заварување Алатка

Оценка на посетителот:
DEN 148.32
DEN 129.00 -13 %

Стока
Во продавницата


Specifdications
Предмет Тип : Железо Заварување Алатка
Боја : Сина
Материјал : Пластични+Метал
Тежина : 50g
Напон : 220 V
Моќност : 30 W
Количина : 1
Пакетот Вклучува :
1 x Железо Заварување Алатка

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Kitbakechen
Број На Модел На:
GJ0732-01
Текст Voltagle:
220v
Излезна Температура:
силна
Температурата Стабилност:
силна
Излезна Моќност:
30W
боја:
Сина
Излезна Моќност:
30W
Текст Voltagle:
220v

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.