• Свеж
40cm Светилка Сенка Хартија Фенер Ориентален Стил Светлина Декорација Кинески Модел:Бамбус

40cm Светилка Сенка Хартија Фенер Ориентален Стил Светлина Декорација Кинески Модел:Бамбус

Оценка на посетителот:
DEN 166.56

Стока
Во продавницата

Моден бамбус фенери, совршено декоративни подароци
Лесен и едноставен за инсталација
совршен за закачи во вашиот дом за декорација
Материјал : Хартија + Метал
Дијаметар : 40cm
Модел : Бамбус
боја : Бела&зелена
Пакет се вклучени :
1 x Хартија Фенери
1 x Метал Носителот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Lampshades

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.