• Свеж
AC-PW20 Универзални AC Адаптер +DC Спојка за Полнење за Sony NEX-3 NEX-5 SLT-A33 A55 ACPW20

AC-PW20 Универзални AC Адаптер +DC Спојка за Полнење за Sony NEX-3 NEX-5 SLT-A33 A55 ACPW20

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 624.00 -7 %

Стока
Во продавницата

AC-PW20 AC Адаптер +DC Спојка за Полнење За Sony NEX-3 NEX-5 A33 A55
Висок Квалитет! Сосема нов!! Никогаш не користат!!! (Трети Лица Дизајниран), Модел : AC-PW20 Адаптер Тип : AC Адаптер/Батерија Полнач Замена за SONY AC Адаптер/Батерија Полнач (100% Компатибилен) Влезен Напон : 100 V-240 VAC (50-60 Hz) Излезниот Напон : 7.6 Volts DC Amperage : 2 A Состојба : Нови 100% Пакет се Вклучени : 1 x AC Адаптер 1 x DC спојка 1 x Моќ Кабел Компатибилен со другиот дел броеви : AC-PW20 Погоден За : за Sony Алфа NEX-3 Серија Алфа NEX-3 Алфа NEX-3А Алфа NEX-3 C Алфа NEX-3 CA Алфа NEX-3 CD Алфа NEX-3 CH Алфа NEX-3 CV Алфа NEX-3 D Алфа NEX-3 DW Алфа NEX-3 H Алфа NEX-3 CK Алфа NEX-3 K Алфа NEX-3 KS Алфа NEX-3А/Б Алфа NEX-3А/S Алфа NEX-3А/R Алфа NEX-3 K/Б Алфа NEX-3 K/S Алфа NEX-3 K/R за Sony Алфа NEX-5 Серија Алфа NEX-5 Алфа NEX-5 A Алфа NEX-5 C Алфа NEX-5 CA Алфа NEX-5 CD Алфа NEX-5 CH Алфа NEX-5 CK Алфа NEX-5 D Алфа NEX-5 DB Алфа NEX-5 H Алфа NEX-5 HB Алфа NEX-5 K Алфа NEX-5 KS Алфа NEX-5 A/Б Алфа NEX-5 A/S Алфа NEX-5 A/R Алфа NEX-5 K/Б Алфа NEX-5 K/S Алфа NEX-5 K/R за Sony NEX-C3 Серија NEX-C3 NEX-C3 A NEX-C3 A/S NEX-C3 K NEX-C3 K/Б NEX-C3 K/P NEX-C3 K/S за Sony Алфа dslr фото SLT Серија Алфа dslr фото SLT-A33,SLT-A33 L Алфа dslr фото SLT-A33 Алфа dslr фото SLT-A55,SLT-A55 V,SLT-A55 VL за Sony NEX-7 Серија за Sony NEX-F3 Серија и повеќе модели

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
AC-PW20
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTGA
Тип:
AC-PW20
Број На Модел На:
AC-PW20 AC Адаптер

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.