• Свеж
3D DIY Дијамант Сликарство Цвеќиња Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Јоргованот Мозаик Полн Плоштад Rhinestones Дома Декорација

3D DIY Дијамант Сликарство Цвеќиња Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Јоргованот Мозаик Полн Плоштад Rhinestones

Оценка на посетителот:
DEN 600.00
DEN 360.00 -40 %

Стока
Во продавницата

вежба фабрика ќе се потрошат дел од енергијата да се направи слика посебни дијамант вежба.
Постојат 447 бои . Ние направи shippments во 1-10days (според количината на вашата нарачка) по приемот на вашата исплата. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација,и ќе добиете на следење на број во рамките на
1-3 дена по породувањето. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи
не треба да остане заглавен дијаманти.
Пакување Шоу
Сценарио Покажат
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. и нашите студенти производство оддел се фокусира не се подготви специјални дијамант вежба. околу 20-40working дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови
D.

Карактеристики на производот

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm, 70x70cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J9

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.