• Свеж
stonering Висок Квалитет на BL-40AX 4000mAh Батеријата за Infinix Топла Забелешка x551 Мобилен телефон

stonering Висок Квалитет на BL-40AX 4000mAh Батеријата за Infinix Топла Забелешка x551 Мобилен телефон

Оценка на посетителот:
DEN 456.00

Стока
Во продавницата

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 4000m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот. Пакет се вклучени : 1* батеријата

Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
BL-40AX
Компатибилен Модел:
За Infinix Топла Забелешка X551
Капацитет:
4000mah
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.