• Свеж
Денот на мајката Накит за Подарок Шарм Алка Дрвото на животот Срцето шарм CZ Висок Квалитет на Мајка ми Роденден Накит

Денот на мајката Накит за Подарок Шарм Алка Дрвото на животот Срцето шарм CZ Висок Квалитет на Мајка ми Роденден

Оценка на посетителот:
DEN 239.52

Стока
Во продавницата


Опис : Титаниум мајка закачам со шарм и CZ
Место на потекло : Шенжен, Кина(Копно)
Пол : жените
Повод : каузална, лето
Meterial : Титаниум светлина во тежина и еколошки
Големина : 1.6 mm*прилагодливи 65mm
Цел : примерок цел, се меша цел и да ги прилагодите е добредојден

Карактеристики на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIUANAN
позлата:
Роуз Златна Боја
Пол:
Жените
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B671
Големина:
1.6mm*65mm, adjustable
Тркалезна Плоча:
22mm*2mm
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ:
16mm*16mm*2mm
Нерѓосувачки челик дното за CZ:
8мм

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.