• Свеж
Домашните Машина за Шиење Presser Подножјето на Нозете Комплет Наместен 16pcs Брат Пејач Janom Машини за Шиење Нога Алатки Додаток за Шиење Алатка

Домашните Машина за Шиење Presser Подножјето на Нозете Комплет Наместен 16pcs Брат Пејач Janom Машини за Шиење

Оценка на посетителот:
DEN 559.20
DEN 397.00 -29 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.79"
Тежина : 138g
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакување : боја кутија за пакување
Забелешки :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Овој производ не е погодна за домаќинство, стари машини за шиење, микро машини за шиење, индустриски машини за шиење, висока страна машини за шиење и slanting се справи со машини за шиење. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Карактеристики на производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
плетење
Пакување:

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.