• Свеж
DHL Бесплатен Превозот!!! Голема Големина Автомобили Гумени Кревет Отворено патнички автомобил воздушен душек Кревет Авто Материјали Автомобил Патување Кревет

DHL Бесплатен Превозот!!! Голема Големина Автомобили Гумени Кревет Отворено патнички автомобил воздушен душек

Оценка на посетителот:
DEN 5321.28
DEN 4789.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Smart автомобил гумени душеци фабрика (Добредојдовте на големо)
Компанијата поставува развој на производот, инженерство и проектирање, производство, продажба во еден, главно произведуваат разни видови на гумени производи, како што се : гумени базен трговија на големо, гумени када трговија на големо, гумени брод, автомобил гумени кревет трговија на големо, шатори, електрични воздушна пумпа, децата гумени играчки и така натаму. Да прима наредби да пратки, секоја врска има нашата високи инженери плаќаат поголемо внимание на процесот на следење.
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме не го прават тоа допир цигари или било какви остри предмети 2. Постои воздух влезот, црна bung и leakproof капа во airbed за да се избегне какво истекување. 3. Ве молиме да го прочитате упатството на електрична inflator пумпа пред inflating на airbed. 4. По 10 часа на инфлацијата, природно течење е нормален феномен, ве молиме да се надува повторно за удобно користење. Пакет Детали : 1 x Автомобил Воздушен душек 1 x Автомобил Воздушна Пумпа 1x Поправка Печ и лепак колекции

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Должина:
190inch
сет парче:
2
Материјал Тип:
Собираат Платно
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
130inch
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Висина:
16inch
Специјални Функции:
USB Полнач за во Автомобил
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
smart собираат
Материјал Тип:
пвц собираат

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.