• Свеж
Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела справи со костец За хонда CBR650F/CB650F CBR 650 F БЛАГАЈНИЧКИТЕ 650F 2014-

Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела справи со костец За хонда CBR650F/CB650F CBR 650

Оценка на посетителот:
DEN 2303.52

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note :
Почитувани купувачи, Здраво! Направи нарачката, ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот мотоцикл модели и годината , ние ќе се испрати право производи според вашите модели и година.Ви благодариме!
Опис на производот :
Состојба : 100% сосема нов Материјал : алуминиум Количина : Кочница спојки рачката се справи со костец Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат -Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува -Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно
Fitment : За хонда CBR650 F/CB650 F CBR 650 F БЛАГАЈНИЧКИТЕ 650 F 2014-2016
Користат два : мотоцикл handlebar костец одговара за 22mm мотоцикл модели
Пакетот Вклучува : 1 сет на мотоцикл кочница лост&handlebar костец

Карактеристики на производот

Специјални Функции:
Кочница спојки рачката се справи со костец
Бренд Име:
YOWLING
Година:
2003 2004 2005 2006
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
CC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Е Прилагодена:
Yes
Функција два:
мотоцикл кочница спојки држела
Fitment:
За хонда CBR650F/CB650F CBR 650 F БЛАГАЈНИЧКИТЕ 650F 2014-2016

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.