• Свеж
Лаос Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Лаос Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Оценка на посетителот:
DEN 378.24

Стока
Во продавницата

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен.
Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Царинската :
Ако тарифниот се случува,,купувачот е одговорен за царинење во својата земја.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. ве молиме не се враќаат или отворање наплата пред контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Благодарение~~
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА, или ќе одбие да направи реконструкција. Ние сме неспособни за оваа акција ви Благодариме за разбирањето.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,backgroung итн.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex.
Се врати и Политика за Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.

Карактеристики на производот

Стил:
Летање
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
AZ00828
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.