• Свеж
Оригиналниот KingMa Силикони Случај Заштитни Случај За Xiaomi Yi 2 II 4K Акција Камера Силикони Случај За Xiaomi YI 4K Додатоци

Оригиналниот KingMa Силикони Случај Заштитни Случај За Xiaomi Yi 2 II 4K Акција Камера Силикони Случај За Xiaomi

Оценка на посетителот:
DEN 191.52
DEN 180.00 -6 %

Стока
Во продавницата

Ако не добијат по 60 дена, ние ќе се направи реконструкција или ја за вас. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. 3)ве Молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест. Експрес испорака е поевтино за големи нарачки, внесете цел број, и Aliexpress ќе изберете најевтин превозот метод за вас.
Да се купи Стандардна рамка за Xiao Yi 4 K Камера, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Оригиналниот Kingma Силикони Случај Заштитни Случај За Xiaomi Yi 2 II 4 K Акција Камера Силикони Случај За Xiaomi YI 4 K Додатоци
Пакување листа :
1 PC X Kingma Заштитна силиконска случај за Xiaomi Yi 4 K Акција Камера 2
Забелешка : не се вклучени камера и други додатоци
Да се купи Xiaomi band2, ве молиме кликнете подолу на сликата : Да се купи DIY слушалка, ве молиме кликнете подолу на сликата : Да се купи DIY слушалка, ве молиме кликнете подолу на сликата : Нуркање 60m водоотпорен случај на Плаќање : 1)Можеме да го прифатат сите големи метод на плаќање, вклучувајќи ги и Western Union, Зачувам, Alipay, T/T, Кредитна картичка 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Повратни информации : 1)за Вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. 2)Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА Гаранција за сите производи се наведени. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро. Ви благодариме за вашето разбирање. Испорака : 1)Најмногу парцели ќе се испраќаат преку Ali Express Стандард на Превозот и Кина Пост. Нормално тоа ќе потрае околу 15-60 дена од Воздух mail, 5-20 дена од експрес испорака.

Карактеристики на производот

Боја:
Бела, Црна, Розова
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Заштитна Силиконска Случај за Xiaomi YI 4K Акција Камера II 2
Бренд Име:
KingMa
Додатоци Тип:
Заштитна Силиконска Случај
За:
За Xiaomi YI 4K Акција Камера II 2

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.