• Свеж
НОВИТЕ Леќи на Отворот Flex Кабел За Fuji Fujifilm XF 27mm XF27mm f/2.8 Поправка Дел

НОВИТЕ Леќи на Отворот Flex Кабел За Fuji Fujifilm XF 27mm XF27mm f/2.8 Поправка Дел

Оценка на посетителот:
DEN 724.32
DEN 666.00 -8 %

Стока
Во продавницата

Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Ви благодариме
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
Плаќање : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн. изберете најзгодно за вас.
Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број. Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
ви благодариме
Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.

Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
За Fuji
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
XF 27mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.