• Свеж
Геометриска чисто Стакло Накит Кутија за Накит се Организира Носителот Tabletop Вкусен Растенија Колонист Прстен Кутија свадба подарок

Геометриска чисто Стакло Накит Кутија за Накит се Организира Носителот Tabletop Вкусен Растенија Колонист Прстен

Оценка на посетителот:
DEN 1775.52

Стока
Во продавницата

Така бидете сигурни дека тоа е точно.
Производ Детали материјал : Стакло ,Бакар големина на : 7.
- Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемите и да се направи сте задоволни.
-Ве молиме да ни даде позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни . Ако не примате објектот , ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
Повратни информации
-Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
T H A N K .тоа е важно за нас.5 cm
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 2-3weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
- Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса. Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )
. - ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Карактеристики на производот

Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
qubiclife
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.