• Свеж
Нечистотија Кочница CNC Pitvot Спојки Лост Мотор Кочница Показател за KAWASAKI KLX450R 2008 2009 RM85 KLX 450R РМ 85 РМ 2005-2015

Нечистотија Кочница CNC Pitvot Спојки Лост Мотор Кочница Показател за KAWASAKI KLX450R 2008 2009 RM85 KLX 450R

Оценка на посетителот:
DEN 1013.76
DEN 923.00 -9 %

Стока
Во продавницата


Спојката и кочница лост сет за kawasaki dirt bike
Карактеристики :
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет
Нивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни Сила
Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Директна замена за акции се држела. Нема промена!
Многу Непречено Движење
Тешко елоксирани финиш
Лесна Инсталација
Боја : Како на Сликите покажуваат
Материјал : CNC 6061-T6 Алуминиум.
Fitment :
За KAWASAKI Dirtfor KAWASAKI KLX450 R 2008 2009 RM85 KLX 450 R РМ 85 РМ 2005-2015
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да ни остават порака на видот и годината на вашиот мотор со цел да ни помогне да испрати најмногу погоден држела.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки рачката
Motobike Направи:
Kawasaki
Година:
повеќе година
Објектот:
мотоцикл кочница спојки рачката
Функција:
Продолжи мотоцикл кочница спојки рачката
Материјал Тип:
алуминиум cnc
функција 1:
прилагодлив
Објектот Боја:
Портокал
Должина:
Широк:
Висок:
Тежат:
175.5 g
Fitment:
за KAWASAKI KLX450R 2008 2009 RM85 KLX 450R РМ 85 РМ 2005-2015

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.