• Свеж
NAGARAKU Висок квалитет eyelash продолжување mink,индивидуални eyelash проширување,природни трепките,лажни лажни трепки,1case

NAGARAKU Висок квалитет eyelash продолжување mink,индивидуални eyelash проширување,природни трепките,лажни лажни

Оценка на посетителот:
DEN 168.00

Стока
Во продавницата


Можеби вака производи :
-
1 Tray=16rows
Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна
Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.
Едноставни за употреба и удобно да се носат!

Карактеристики на производот

Навивам:
J, B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
Други
Големина:
J B C D
Количина:
1000
Број На Модел На:
SEM-504-1
Бренд Име:
NAGARAKU
боја:
природни црна
ОЕМ:
OK

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.