• Свеж
Модерна 3D Њујорк Ноќ Позадина Ѕид Платно за Покривање на Ѕид На дневната Соба Ѕид Mural Ѕид, Хартија, Лесна Водоотпорен

Модерна 3D Њујорк Ноќ Позадина Ѕид Платно за Покривање на Ѕид На дневната Соба Ѕид Mural Ѕид, Хартија, Лесна

Оценка на посетителот:
DEN 877.92

Стока
Во продавницата

Се надеваме на вашето разбирање ! 3. Ние треба да се намали на ѕид платно во неколку парчиња, за да одговараат за превозот.
Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел. Водоотпорен Платно
Крои Метод :
1.
Според област големина е : 3. Ви благодариме !
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Производот Се Покаже
2 Материјал достапни
1.6 Квадратни метри. Користете нож за да се намали од средината на преклопување на делови. ( Слика 1 )
2.8 метри ; Height = 2 метри. Тоа ќе биде лесна.
Ако ви требаат 8 квадратни метри, ве молиме изберете "1 метар квадратен" и "Квантитетот 8" тука. Ние не сме одговорни за било обичај должност.
Стандардната големина :
Количина 1 : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (4'7" x 2'4") ft Количество 2 : 2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft Количество 3 : 3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft Количина 4 : 4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft Количество 5 : 5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft Количество 6 : 6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft Количество 7 : 7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft Количество 8 : 8 квадратен метар = 360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft Количество 9 : 9 квадратен метар = 380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft Количество 10 : 10 квадратен метар = 400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") ft Количество 11 : 11 квадратен метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft Количество 12 : 12 квадратен метар = 440cm(W) x 270cm(H) (14'5" x 8'10") ft Количество 13 : 13 квадратен метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft Количество 14 : 14 квадратен метар = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft Количество 15 : 15 квадратен метар = 500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft Количество 16 : 16 квадратен метар = 500cm(W) x 320cm(H) (16'5" x 10'6") ft
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Молиме Забележете : 1.

Карактеристики на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Бренд Име:
jiadou
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,3D
Материјал:
Полиестер
Употреба:
дневна соба
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.