• Свеж
Десктоп Складирање Кутија Антички Дрвени Домаќинство Се Регистрирате Сертификат За Накит Алатка За Складирање Кутија Подарок Кутија

Десктоп Складирање Кутија Антички Дрвени Домаќинство Се Регистрирате Сертификат За Накит Алатка За Складирање

Оценка на посетителот:
DEN 569.76
DEN 524.00 -8 %

Стока
Во продавницата

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Десктоп Складирање Кутија Антички Дрвени Домаќинство Се Регистрирате Сертификат За Накит Алатка За Складирање Кутија Подарок Кутија
Производ Параметри :
Производ Големина (Прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .
Пакување Листа :
1 * Дрвена Кутија За Чување
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.

Карактеристики на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
15-20 парчиња на бонбони Алпите
Број На Модел На:
Складирање Кутија
Стил:
Европа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Производот:
накит кутија
Обликот:
правоаголник
Техника:
Врежан
Решетки Количина:
1
Употреба:
накит
Бренд Име:
cwaouoniy
Надворешниот Дијаметар:
23cm * 16cm * 7.5cm / 9.06 * 6.30 * 2.95in
Внатрешен Дијаметар:
21.5 cm * 14.5 cm * 6.5 см / 8.46 * 5.71 * 2.56 во
Примена:
канцелариски материјал, козметика, дребулии, чорапи, далечински контроли, списанија, н

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.