• Свеж
Луксузна Случај За Coque Google Пиксели 2 XL Заштитна Меки Силиконски TPU Телефон Случај за Funda Google Пиксели 2 XL Покрие Случаи Capa Торба

Луксузна Случај За Coque Google Пиксели 2 XL Заштитна Меки Силиконски TPU Телефон Случај за Funda Google Пиксели

Оценка на посетителот:
DEN 85.92
DEN 82.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Квалитет на производи со најниската можна цена. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Слатки,Шарени,Животно,Егзотични,Флорални
Големина:
6.0 Inches
Карактеристики:
Нова Мода Луксузни Меки Силиконски Симпатична Кул Ткаеше Coque Funda Capa
Компатибилен Бренд:
за Google
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Погоден модел:
за Google Пиксели 2 XL
Материјал:
Силиконски Мека TPU
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Видови:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
боја:
Повеќе Модели Насликани Бои за Избор
Стил:
Мода и Слатки Назад Заштитна Телефон Случај Маска
Функција:
Заштита од Гребнатини и Паѓа
Тежина:
Thin Slim about 30g

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.