• Свеж
Обичај Свадба Маса Знак Свадба Торта Свадба Знак со Последните NameWedding Табела Оркестарот Г-дин и Г-ѓа Знак

Обичај Свадба Маса Знак Свадба Торта Свадба Знак со Последните NameWedding Табела Оркестарот Г-дин и Г-ѓа Знак

Оценка на посетителот:
DEN 1295.52
DEN 1023.00 -21 %

Стока
Во продавницата


Бесплатен Превозот Персоналните Г-дин Г-ѓа Свадба Торта Topper Свадба Декорација Свадба Обичај презиме и датум Торта Topper
Ве молам дозволете ми да знам следниве информации во "белешки на продавачот' кога ќе го поставите цел
1 на Вашата персонализирана презиме и датум
2 Нашите производи нудат злато, сребрена и црна бела четири бои, кога ќе го купите производот
Answer : ___________________________ Note :
За ширина, Висина 17.8 cm (7 ") за да изберете, ние не може да се направи со големина поголема од 20cm. Pls знаат ова.Кога ќе се купи, ве молам дозволете ми да знам големина сакате
5, Ако не ми праќаат вашата последна името, ние не може да го направи оваа торта topper за вас, ова е персонализирана.
6, По што го добив вашиот објект, било проблем, pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме да се направи најдоброто за вас, ви благодариме.
Pls контактирајте ме Ако се на големо, јас ќе ви даде голем попуст.
Превозот Услови
Откако ќе се плати цел, објект за производство се 2-3 работни дена.
Ние обезбедуваме e-пакет да се САД и Русија, превозот време околу 12-18 дена.
И Кина пост на други земји, треба околу 30-45days.
Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ви благодариме за прикажување на мојата продавница!

Карактеристики на производот

боја:
злато, сребрена, бела, црна
Повод:
Роденден,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
било која големина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JingQianLong љубов декорација
Шема:
Писмо
Материјал:
Акрилик

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.