• Свеж
1M 4K HD HDMI Кабел Ултра Висока Брзина 3D HDMI v1.4 Кабел Futural Дигитални JUN12

1M 4K HD HDMI Кабел Ултра Висока Брзина 3D HDMI v1.4 Кабел Futural Дигитални JUN12

Оценка на посетителот:
DEN 85.92
DEN 66.00 -23 %

Стока
Во продавницата

HDMI ги комбинира двете аудио и видео во еден кабел, па тоа е сè што ви треба за да се поврзете вашиот HDTV на вашиот Blu-Ray Плеер, Xbox360, PS3, HD Кабловска сандаче, КОМПЈУТЕР или било HD уред со HDMI излез. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ултра Серија HDMI Кабли се произведени од страна на Официјалниот HDMI Adopter Лиценциран со HDMI Лиценцирање, LLC.
Да се заштити вашиот inrerests, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се sarisfied со тоа.4 Кабел Со Ethernet Audio Return Channel
Опис на производот : должина на Кабел : 1 M Име на Производ Верзија 1. Се надевам дека ќе го добиете 100% задоволство!
Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.4 3 D (Компатибилен со сите верзии) 4 K Резолуција * 2К (1080 P 4 пати) Оклопна стандард се преклопуваат го оценувате на 125% алуминиумска фолија завиткани + висока густина конзервирани бакарна плетенка заштитените мрежа Ultra High Speed HDMI® Кабел со Ethernet - Поддржува 3 D Audio Return Channel и До 4 K Резолуција.
Ви благодариме за да купите од нашата продавница! Ќе добиете 5 ѕвезди повратни информации од нас!
Со нетрпение очекувам да вашата 5 ѕвезди позитивни повратни информации премногу ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.4 см широк (стандарден интерфејс) Верзија Формат Верзија 1.
1 M 4 K HD HDMI Кабел Ултра Висока Брзина 3 D HDMI v1.4 HDMi Дигитален HD Линија Диригент core 99.2 gbps Вистински HD 7.99% висока чистота 4 N кислород-free) бакарна Приклучок тип Рамен 24 K позлатени приклучок Интерфејс стандард 1. Ethernet Канал нема да има ефект на аудио или видео и да не влијае на компатибилност со уреди кои не користат интернет.

Карактеристики на производот

Должина на кабел:
1m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
higYXP60616650
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Бренд Име:
mosunx

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.