• Свеж
Задните Пак Индикаторот за Јачина на Светлина За ХОНДА CBR250 MC19 CBR400 NC23

Задните Пак Индикаторот за Јачина на Светлина За ХОНДА CBR250 MC19 CBR400 NC23

Оценка на посетителот:
DEN 429.60

Стока
Во продавницата

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет ABS Количина : 1 Пар ( L&R ) Боја : во согласност со сликата покажува. Ве молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Fitment : ХОНДА CBR250 MC19 CBR400 NC23 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
stenzhorn
Лиење:
вбризгување
Motobike Направи:
Хонда
Насликани:
No
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.