• Свеж
50pcs 16mm Биолошки Топки Аквариум Риба Нано Резервоар Филтер Додатоци за Употреба Со Влажни/Сува Канистер Медиуми

50pcs 16mm Биолошки Топки Аквариум Риба Нано Резервоар Филтер Додатоци за Употреба Со Влажни/Сува Канистер Медиуми

Оценка на посетителот:
DEN 160.32
DEN 120.00 -25 %

Стока
Во продавницата


Функција : био-сунѓер внатре обезбеди повеќе површина за растот на корисните Био-Spira бактерии БИО-Топки не бараат замена освен ако не се оштетени или уништени био топки обезбеди биолошка филтрација, отстранување на токсични амонијак и нитрат. Секој филтер медиуми е пред спакувани во сопствената мрежа медиуми торба. Во случај на прекумерна израстоци, може да нежно исплакнете со вода од воспоставената аквариум. Одлично за свежи или saltwater аквариум филтрација системи.
Спецификации : Дијаметар на био топка : 16mm Боја : Црна Материјал : ПВЦ пластични+ памук
Пакување Листа :
1 x 50pcs Аквариум Базен Био Топки 16mm Канистер Филтер

Карактеристики на производот

боја:
Црна
Големина:
M
Тип:
Риба
моќност:
5W
Напон:
220-240V
Бренд Име:
SEASENXI
Материјал:
ПВЦ пластични+ памук
Дијаметар на био топка:
16mm
боја:
Црна
Производот:
16mm Канистер Филтер
Функција:
Обезбедување на биолошка филтрација, отстранување на токсични амонијак и нитрат
Објектот:
аквариум базен био топки
Одлично за:
свежи или saltwater аквариум филтрација системи

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.