• Свеж
Целосна SquareRound Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство ски 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор ZH

Целосна SquareRound Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство ски 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор ZH

Оценка на посетителот:
DEN 390.72
DEN 239.00 -39 %

Стока
Во продавницата

Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Времето Табела на нашата Работа на време.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Answer : ___________________________ Note :
1. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат.Дали треба да се плати за тарифни?
Тоа зависи од тарифната политика на својата земја.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.Е rhinestones доволно?
На rhinestones е доволно. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
3.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Продавница Име : ЈИ Вежба рачно изработени Продавница () Porduct : Нова генерација DIY дијамант сликарство
Бренд Име : ЈИ СВЕТЛА()
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Карактеристики на производот

Големина:
Round Drill 20x25cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x60cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 55x70cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 70x90cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x50cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.