• Свеж
За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Двојно Камера 5.99 Издржливи 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Двојно Камера 5.99 Издржливи 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна

Оценка на посетителот:
DEN 47.52

Стока
Во продавницата

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4.
Компатибилен Модел :
* За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про 5.05 mm)
Пакет Се Вклучени :
1 x Карбонски Влакна Заштитник
1 x Влакна Текстил
. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. *Повеќе други модели, во нашата продавница.99 Инчен (Телефон големина : 158. *3 D Транспарентен Анти-отпечатоци Карбонски Влакна Текстура.
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Долготрајна Заштита од Гребнатини, Значително го Намалува Прашина, Нафта & Отпечаток Smudges. Не се Менува откако ќе се плати цел. *Екран заштитник филмот е лесно да се залепи. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. *Направете вашиот телефон посебно. *Одлично рака чувство и моден трендсетер. *Балон За Слободни. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Двојно Камера 5. Не отворајте спор случајно.99" Издржливи 3 D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник
Оваа Protector ќе им даде на вашиот телефон посебни допир чувство!
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.

Карактеристики на производот

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Мат,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
Yes
Тип:
Назад филм
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип:
3D Мода Назад Заштита Shield Заштитна Маска на Кожата
Екран Заштитник Тип:
Јасно Карбонски Влакна Филм Guard
Материјал:
Мека Карбонски Влакна Материјал
Дебелина:
0.1 mm
Количина:
1 Компјутер
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про ПИ Двојно Камера 5.99 Инчен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.