• Свеж
Кинески антички snuff шишиња произведени тиркизна пломба

Кинески антички snuff шишиња произведени тиркизна пломба

Оценка на посетителот:
DEN 1775.52
DEN 1189.00 -33 %

Стока
Во продавницата

Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Брод за америка 7-15 дена. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Ние имаме продавници во Кина. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!
. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Но, работите понекогаш се случи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура.3cm тежина : 65g
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Сигнал за комуникација Ние би сакал да се слушне од вас било какви предлози, прашања и / или проблеми.

Карактеристики на производот

Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Стил:
Античкиот занает
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.