• Свеж
Трендовски Дизајнер Една Линија-Тока Стил Кристал Висока Пета Сандала Чевли Жена Крзно Високи Потпетици Високи Потпетици Кристал Свадба Сандали

Трендовски Дизајнер Една Линија-Тока Стил Кристал Висока Пета Сандала Чевли Жена Крзно Високи Потпетици Високи

Оценка на посетителот:
DEN 5616.00
DEN 3650.00 -35 %

Стока
Во продавницата


добредојдовте на нашата продавница
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7008
Бренд Име:
Boldees
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Кристално
Одделот За Името:
Возрасни

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.