• Свеж
Онлајн 3G GPS Tracker 1080N 8CH AHD Mdvr Видео Рекордер Хард Диск Автомобил Камера Dvr Реално Време Видео PC/Телефон Стан 24 ЧАСА Следење Dvr

Онлајн 3G GPS Tracker 1080N 8CH AHD Mdvr Видео Рекордер Хард Диск Автомобил Камера Dvr Реално Време Видео PC/Телефон

Оценка на посетителот:
DEN 15840.00
DEN 14098.00 -11 %

Стока
Во продавницата

5 инчен HDD/SSD, максимална 2 TB
Поддршка SD картичка складирање, максимална 256 GB
Поддршка хард диск греење
Пренос Интерфејс :
Поддршка 3 G/4 G пренос, LTE/HSUPA/HSDPA/WCDMA/EVDO/TD-SCDMA
За поддршка на GPS/BD опција, висока чувствителност, Снимање на gps песна и брзина
Поддршка за безжично преземање од страна на Wi Fi, 802. Превозот
1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Гаранција & Одржување Слободни Замена :
Ако примите не-како-што е опишано (на пр. Враќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање, ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение.
1080 N 3 G GPS AHD 8 CH МОБИЛНИ DVR
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Вграден-во со високи перформанси Hisilicon чипсети, кодирани со H. ако се избере "ништо",тоа ќе не се имаат на хард дискот во ред
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 264 стандард, висока компресија стапка и слика qulity
8 CH AV Влезови со AHD 1080 N/720 P/960 H/D1/CIF опција, 1 CH синхронизирани AV излез, 1 CH VGA излез
8 CH локалните снимање со 1080 N резолуција во реално време
Моќност :
Професионални Во Возилото моќ дизајн,8-32 V DC Широк Напон Спектар
Мулти заштита кола како под-напон, кратки, обратна plug-in
Паметни моќ систем за управување со исклучување под низок напон, ниска потрошувачка
Складирање На Податоци :
Посебна датотека за управување со систем за шифрирање и заштита на податоци
Заштитен технологија за откривање на лоши песна на хард дискот кој може да бидете сигурни дека континуитетот на видео и долг животен век на хард диск
Изградена-во ultracapacitor, да се избегне губење на податоци и sd картичката штета предизвикана од нагло прекинување
Поддршка 2.

Карактеристики на производот

видео влез:
8ch
Изгради-во HDD:
1T, 500G, Ниту, 2T
GPS поддршка:
Yes
Број На Модел На:
G3-3G
Бренд Име:
tuleshi
Тип:
1080N 3G GPS 8CH AHD HDD Mdvr
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните),Англиски
Видео Кодот:
H. 264
Резолуција:
1080N
SD Картичка:
до 128G не се вклучени
Хард Диск:
max поддршка 2tb не се вклучени
Поддршка:
Max поддршка 8 камера

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.