• Свеж
Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир за да го заклучите За Huawei MateBook 12 HZ-W09 W19 W29 Matebook Е BL-W09 W19 W29 Таблета Перо NIB 1.35 mm

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир за да го заклучите За Huawei MateBook 12 HZ-W09 W19 W29 Matebook Е

Оценка на посетителот:
DEN 1388.64
DEN 1319.00 -5 %

Стока
Во продавницата

А корисникот се користи ЕКРАН ЗАШТИТНИК ИЛИ НЕ ( вклучува калено стакло или домашно МИЛЕНИЧЕ еден), едноставно се приспособат на совет за да овозможите пишување функции без ограничувања. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот. * Активната перо не се однесува на посебни пре-инсталиран софтвер или одредени апликации. * Прецизен Парична Казна Точка Активни Stylus1. И сеуште работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе.35 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1. * На 145 mm долга,9 mm во дијаметар и 1.35 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
HUWEI
Пакет:
Yes
Апликацијата Брендови:
За Huawei
Број На Модел На:
K828
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Материјал:
Метал
Примена:
Таблети
Должина:
14.5cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.