• Свеж
Shockproof Тешки Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 A1822 A1823 Случај Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Оклоп Силикон КОМПЈУТЕР Назад Школка

Shockproof Тешки Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 A1822 A1823 Случај Покрие Funda Таблета Децата Безбедно

Оценка на посетителот:
DEN 931.20
DEN 652.00 -30 %

Стока
Во продавницата

Shockproof Тешки Случај За Нови i Pad на Apple 9.7 2017 A1822 A1823 Случај Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Оклоп Силикон КОМПЈУТЕР Назад Школка
Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро.

Карактеристики на производот

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Број На Модел На:
За Apple Новиот iPad 9.7 2017
Должина:
24.00inch
Стил:
Моден
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
16.95inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
PYUNRU
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
За IPad Модел:
iPad 9.7 инчен 2017
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
кожа
Модел Компатибилност:
За Apple Новиот iPad 9.7 2017
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
16 Обрасци Слики Случај
Материјал:
Силикон +Рака Пластични
CP1:
Школка Capa Став CarcasaFor Apple Новиот iPad 9.7 2017
CP2:
CaseFor Apple Новиот iPad 9.7 2017
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.