• Свеж
Бесплатен Превозот! Замена на Електрична чекан Вежба правец на ветер Switch за bosch 110 машина за Сечење, Моќ Алатка Додатоци

Бесплатен Превозот! Замена на Електрична чекан Вежба правец на ветер Switch за bosch 110 машина за Сечење, Моќ

Оценка на посетителот:
DEN 516.96
DEN 486.00 -6 %

Стока
Во продавницата

Бесплатен Превозот! Замена на Електрична чекан Вежба правец на ветер Switch за bosch 110 машина за Сечење, Моќ Алатка Прибор Погодни за Бош Модели : 110 машина за Сечење Име на Производ : Електрична машина за Сечење се Префрлите Количина : 1 PCS
100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алатки додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

Карактеристики на производот

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Bosch 110
Производ адаптација модел:
за бош

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.