• Свеж
Монголија Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Монголија Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Оценка на посетителот:
DEN 378.24

Стока
Во продавницата

ве молиме не се враќаат или отворање наплата пред контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Негативни повратни информации не може да ги реши сите проблеми, тоа може да резултира во губење на двете од нас.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.
Испорака :
Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Внимание ве молам! Направи сигурни дека вашата адреса за е точно.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Карактеристики на производот

Стил:
Летање
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
AZ00792
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.