• Свеж
1Pcs Љубов Форма за Обновливи Матрицата Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Остатоци резервации Албум Занает Цвет Пад на Превозот

1Pcs Љубов Форма за Обновливи Матрицата Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Остатоци резервации Албум Занает

Оценка на посетителот:
DEN 24.48
DEN 20.00 -18 %

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Направи некои смешни моделот на вашиот кафе. Тоа се направи на безбеден и лесно се чисти пластични stencils. Ајде ќе уживате во добро расположение кога ќе се стави на кафе. Материјал : пластика ПП Боја : бела Големина : прибл.13x13cm/5x5in. КОЛИЧИНА : 1 PC Пакет : 1pc

Карактеристики на производот

Бренд Име:
JESJELIU
Број На Модел На:
матрицата

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.