• Свеж
YOWLING Рака Guard Handguard Рака Заштитник Несреќа Лизгачи Паѓа Заштита за Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Buell Ducati ktm

YOWLING Рака Guard Handguard Рака Заштитник Несреќа Лизгачи Паѓа Заштита за Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Buell

Оценка на посетителот:
DEN 148.80

Стока
Во продавницата


НИ 9.92 / пар НИ 9.96 / пар НИ 23.99 / пар НИ 5.99 / пар НИ 24.69 / пар НИ 84.09 / set НИ 4.99 / парче НАС 25.99 / парче НАС 8.89 / парче НАС 3.69 / парче
Функција :
Состојба : 100% Сосема Нов
Објектот е лесно да се Инсталира без настава Материјал : пластични Количина : 1 пар Бои : црна/блу/бела/зелена/црвена Fitment : Одговара за 22mm мотоцикл модели Пакет се вклучени : еден пар на мотоцикл handguards и handlebar
Производ покажува :

Карактеристики на производот

боја:
Црна
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
ХГ-005
Објектот Должина:
35.5cm
Објектот Ширина:
35.5cm
Објектот Висина:
11.5cm
Објектот Тежина:
279g
Материјал Тип:
ABS гума
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Точка име :
кожна рачка чувари и Handlebar

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.