• Свеж
3PCS Rompers+Шапка+Панталони Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставен Симпатична Цртан филм Животинско Деца Jumpsuit Младата Памук Долг Ракав Детска Облека

3PCS Rompers+Шапка+Панталони Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставен Симпатична Цртан филм Животинско Деца Jumpsuit

Оценка на посетителот:
DEN 441.60
DEN 274.00 -38 %

Стока
Во продавницата

Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping).
Контактирајте Со Нас
1. Ние можеме да понудиме DHL/ФЕДЕКС за слободен ако вашата цел е повеќе од $200.3 PCS Rompers+Шапка+Панталони Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставен Симпатична Цртан филм Животинско Деца Jumpsuit Младата Памук Долг Ракав Детска Облека Главната Боја : КАКО На Сликата Материјал : Памук Мешавина Пакет се вклучени : 1x Блузи + 1x Панталони+ 1x Шапка
Големина на Разговор : Големина на Запис Блузи Должина Биста*2 Панталони Должина Возраст 80 38 см 25 см 43 см 3-6 Месеци 90 41 cm 27 см 46 cm 7-12 Месеци 95 43 см, 28 см 49 cm 13-24 Месеци - - - - -
( 1 Инч = 2.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме овозможи за 2-3cm разлика за мерење поради различни мерни методи.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ!
Ако сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.ви благодарам многу !
Пакување детали
Забелешки :
1. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.54 см )
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење;
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање ,ви Благодариме ! Не двоумете се да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи Оставете ги вашите пораки или Обратете се директно во Alibaba Trade Manager . Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
Чанг слатка
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.