• Свеж
SUNON GM1204PEV1-8 F. GN Серверот Плоштадот Фан DC 12V ЗА 0,7 W 40x40x7mm 3-жица

SUNON GM1204PEV1-8 F. GN Серверот Плоштадот Фан DC 12V ЗА 0,7 W 40x40x7mm 3-жица

Оценка на посетителот:
DEN 943.68

Стока
Во продавницата

Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Европските земји го користат DHL express. Ве молиме, напишете EORI број. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име.
SUNON
Број на модел : GM1204 PEV1-8 F.Сите производи гаранција 2 месеци. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
.

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Број На Модел На:
GM1204PEV1-8 F. GN
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SUNON
Фан Живот:
100000 часа
Линии:
3 Линии
Фан Големина:
40x40x7mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.