• Свеж
Алуминиум Предниот Браник со Крик Планината Светлина Кофи Fairlead за Traxxas TRX4 Axial SCX10II

Алуминиум Предниот Браник со Крик Планината Светлина Кофи Fairlead за Traxxas TRX4 Axial SCX10II

Оценка на посетителот:
DEN 4752.00
DEN 4372.00 -8 %

Стока
Во продавницата

Алуминиум Предниот Браник со Крик Планината Светлина Кофи Fairlead за Traxxas TRX4 Axial SCX10 II
КАРАКТЕРИСТИКИ :
- Палка ЦПУ машински алуминиумски
- Елоксирани стилски рамен црно
- Интегрирани четка стражари
- Светлина кофи за 5mm LED светла (не се вклучени)
- Clevis месеци
- Hawse fairlead, елоксирани црвена
- Пред-drilled крик монтажа paterns
- Прилагодлив рамка rail монтажа, со шест различни позиции
ЌЕ ДОБИЕТЕ :
- 1 (еден) предниот браник, како што е опишано
СПЕЦИФИКАЦИИ :
- ширина : 200mm
- висина : 51mm
- Крик Монтажа : 24.5x17mm правоаголник, 26x9mm правоаголник
- Тежина : 114g

Карактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
TRX-4
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Камиони

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.