• Свеж
Случај Покритие за iPad Про 10.5 2017, Свила Тенок Школка за заштита Случај СТП Стојат Smart Cover Случај за iPad 10.5 2017 Таблета Случај

Случај Покритие за iPad Про 10.5 2017, Свила Тенок Школка за заштита Случај СТП Стојат Smart Cover Случај за

Оценка на посетителот:
DEN 410.40
DEN 288.00 -30 %

Стока
Во продавницата


Случај Покритие за i Pad Про 10.5 2017, Свила Тенок Заштитен Кожа Случај Стојат Smart Cover Случај за i Pad 10.5 2017 Таблета Случај
Discrption : Тенок & Вентилација : Шупливи-од чиста поликарбонат задната плоча уверува ќе мала тежина и подобри вентилацијата, кој е компактен и лесен. Стојат Функција : Две анти-лизга жлебови за внимателен здрав стои видите агли и пишување функција Авто Sleep/Wake : Вграден-во магнет за контрола на спиење/будење функција, како и одржување на затворен поклопец. Целосна Заштита : 1mm поширока од внатрешниот задната плоча, случајот го штити вашиот Подлога од секојдневно носат&солза и случајно се откажат. Направени на СТП кожа со ткаенина текстура, заштитна мазна надворешната обвивка и цврстата надворешност со мека микрофибер внатрешни работи го задржува вашата Подлога екран безбедно и звук.

Карактеристики на производот

Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Должина:
17cm
Материјал:
PU
Модел Компатибилност:
за ipad про 10.5 инчен
Пакет:
No
Бренд Име:
ZUCZUG
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
За ipad про 10.5
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Ширина:
25cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Материјал:
СТП,PC,Кожа
Функција:
Стојат Функција, Авто спијам и се будам
функција 1:
за ipad про 10.5 инчен Таблет Funda Capa
Функција:
Ултра Тенок Мала Тежина Таблета Случај
компатибилен за:
за ipad про 10.5 инчен
Број На Модел На:
A1701 A1709 Таблета Funda Случаи
функција 3:
Мода,Секојдневен,Бизнис
карактеристика 4:
цврсти,други
боја:
Црна, Црвена,Златна, Сина, Розова, Бела, Зелена, Трендафил, Трендафил Злато
карактеристика 4:
Funda Случај Таблета Случаи за Apple iPad про 10.5

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.