• Свеж
Зима на Екранот на Допир, Скијачки Ракавици мажи жени Водоотпорен Врвот на Аикидо Ракавици Мотоцикл Возење Снег Windstopper Ракавица Neoprene/ СТП

Зима на Екранот на Допир, Скијачки Ракавици мажи жени Водоотпорен Врвот на Аикидо Ракавици Мотоцикл Возење Снег

Оценка на посетителот:
DEN 452.16

Стока
Во продавницата

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.5 CM 24 CM Забелешка : ве Молиме внимателно да го потврди изборот на материјали и бои, пред да го купат.5 CM 9 CM Дланка Ширина 8. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Плаќање Banktransfer 1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Големина : XS, S, M, L, XL
Пол : Мажи, Жени, Тинејџер
Сезона : Зима
Материјал : СТП или Neoprene + Памук( Полиестер + Полиуретан + Најлон)
Функција : Windstopper, Екран на Допир, Дише, Удобно, Luvas Ciclismo Големина XS S M L XL Средниот Прст Должина 7 CM 7.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Дрвото Подобро
Број На Модел На:
SG17112
Материјал:
СТП или Neoprene+ Памук
Текстурата на материјалот:
СТП или Neoprene+ Памук
Класификација на употреба:
скијачки ракавици
Применливи пол:
Унисекс / машки / женски
Применливи возрасна група:
Возрасни
Функција:
Водоотпорен
Стил:
белезници
Големина:
S,M,L,XL

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.