• Свеж
Нов стил латинска танц костим секси високи дијамант долги ракави латинска танц облечи за жените латинска танц вежба фустани S-4XL

Нов стил латинска танц костим секси високи дијамант долги ракави латинска танц облечи за жените латинска танц

Оценка на посетителот:
DEN 2399.52

Стока
Во продавницата


Понудата Со Доверба!
.) број : L053
За брендот
FEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
За материјал за кожата?
На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.
Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена
За Трговија На Големо
Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
За услугата
Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.
За превозот
Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
L057

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.